Pořádáte zajímavou odbornou akci pro kariérové poradce a rádi byste ji na našich stránkách zveřejnili?

Napište nám o ní na abdg.predsedaseznam.cz (místo smajlíka vložte zavináč).

POZOR Změna místa konání semináře 30. listopadu a 1. prosince 2023!!! Seminář se uskuteční na adrese Vlkova 36, Praha 3.
Možnost on-line účasti přes odkaz níže:
ABDg členská schůze 2023
Čtvrtek, 30. listopadu · 10:00–11:00
Časové pásmo: Europe/Prague
Informace pro připojení ke Google Meet
Odkaz na videohovor: https://meet.google.com/awg-jmjo-jer

2018-06-29: Zpráva ze zasedání FECBOP

V pátek 29. června 2018 se v Miláně v Itálii uskutečnilo zasedání statutární valné hromady FECBOP (Evropská federace bilance kompetencí a profesní orientace). Za ABDg se účastnili předseda asociace Aleš Jelínek a členka výkonného výboru Ivana Slavíková. Kromě vlastní agendy valné hromady (zpráva o činnosti a hospodaření FECBOP za poslední období, otázky týkající se členských příspěvků, analýza a hlasování o volbě třetího auditora FECBOP a další) byl součástí jednání i odborný program – referát pana Bruno Lebruna zaměřený na implementaci Nařízení o obecné ochraně osobních údajů (GDPR) do činnosti organizací poskytujících kariérové poradenství a obsáhlá diskuse k tomuto tématu. Na základě získaných informací byl zpracován návrh „Informace pro členy ABDg – uchovávání osobních údajů“, který bude projednán na příštím zasedání výkonného výboru asociace a následně zveřejněn na webových stránkách ABDg. Všichni účastníci valné hromady FECBOP poskytli v souladu s ustanoveními GDPR souhlas se zveřejněním následující fotodokumentace z Milána.

Jednací sál před ukončením přestávky

Prezident FECBOP Jacques Hofmans (Belgie) s předsedou ABDg Alešem Jelínkem

Účastníci zasedání z několika evropských zemí cestou na společný oběd      


2017-10-26: Členská schůze ABDg a odborný seminář, Praha, CIIRC ČVUT

 Členská schůze ABDg

Členská schůze ABDg se konala dne 26. 10. 2017 od 10:00 do 11:30 hod v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky Českého vysokého učení technického v Praze – Dejvicích. Viz zápis ke stažení …ZDE.

 Odborný seminář „Bilanční diagnostika“

Na Členskou schůzi od 12:00 do 16:00 hod. navazoval odborný seminář k tématu bilanční diagnostiky. Mimo jiné zazněly příspěvky z praxe dokládající význam a potřebnost bilanční diagnostiky.


Fotodokumentace – Členská schůze 2017-10-26